ICH Hariga Zangao

Ahoj, jmenuji se Hariga a narodila jsem se v chovatelské stanici Zangao 17.3.2001. Zde mi jsou čtyři měsíce a odpočívám na terase v Liberci pod Ještědem. Moje rodiče jsou Exon Zangao a Dölma Zangao.

ICH Dairya ran'adzags

A já jsem Dairya ran'adzags a přijela jsem do Liberce z Německa až od Dánských hranic. Zde mi je 6 týdnů. Moje rodiče jsou Darchen Born to be wild & ran'adzags Bala Satipatthana

Ampo-Bumo Narpo Ransi

Moje jméno je Ampo Bumo, což v tibetštině znamená Jemná Dívka. Narodila jsem se 3.2.2003 v chovatelské stanici Narpo Ransi. Moje rodiče jsou Falco Strážce z Tibetu a Hariga Zangao.

ICH, GCH, CH Shang-Hai Dzongo Narpo Ransi

Do Narpo Ransi jsem přiletěl z chovatelské stanice Shang-Hai, USA, stát Washington. Uff..., byla to ale dálka, za odměnu na mne čekaly tři krásné tibeťanky. Moje rodiče jsou Ranger Shang-Hai a Diesel Shang-Hai.

ICH, GCH, Multi CH Shang-Hai's Julip Narpo Ransi

Ahoj, já jsem Julip. Přiletěla jsem do Narpo Ransi se svou chovatelkou ze Shang-Hai z USA a moc se mi zde líbilo, tak jsem zde zůstala. Moje rodiče jsou Drakyi Loki a Shang-Hai´s Queen of Eden.

GCH, CH Drakyi Linus Narpo Ransi

Jmenuji se Linus. V dubnu 2007 jsem opustil rodnou chovatelskou stanici Drakyi a ze slunné Californie v USA jsem přiletěl do Čech. Moje rodiče jsou Drakyi Barni a Anita de Yuwenchi.

Hanach Gold Queen Narpo Ransi

A já jsem Hanach Gold Queen Narpo Ransi. Nemusela jsem odnikud cestovat ani přilétat, protože jsem se narodila přímo zde, v chovatelské stanici Narpo Ransi, kde mám svoji celou psí rodinu. Moji rodiče jsou Ampo-Bumo Narpo Ransi and Drakyi Linus Narpo Ransi.

Ch. Jingle Narpo Ransi

Já jsem modrá fenka Jingle. Mým rodištěm je chovatelská stanice Narpo Ransi. Moje rodiče jsou Hercul Narpo Ransi a Shang-Hai Julip Narpo Ransi.

Kipu Narpo Ransi

A já jsem Kipu, tmavě zlatá fenka. Narodila jsem se také v chovatelské stanici Narpo Ransi. Moje rodiče jsou Drakyi Linus Narpo Ransi a Dairya ran ´adzags.

Shang-Hai The House That Built Me - Reba

Přiletěla jsem z USA z chovatelské stanice Shang-Hai. Jsem dcerou výstavně velmi úspěšných rodičů GCH CH Shang-Hai's Shadow of the Cascades & CH Shang-Hai's Sachi.